wypożyczanie odkurzaczy piorących kraków

odkurzacz piorący PUZZI 10/1

cena za dobę 60zł weekend 100zł

wypożyczalnia odkurzaczy piorących kraków

odkurzacz piorący PUZZI 10/2

cena za dobę 70zł weekend 110zl

wypożyczalnia odkurzaczy piorących

Skuteczny odkurzacz do podłóg twardych i wykładzin T 12/1

cena za dobę 50 zł

odkurzacz piorący wynajem kraków

myjka do powietrzni szklanych WVP10

cena 30zł doba

odkurzacze wynajem kraków

przedłużki do WVP10

cena 10 zł doba

ozonator kraków wynajem

ozonator wydajność 16g/h wentylatory 210m3/h

cena za 30 zł doba

Kaucja za w/w 200zl

Możemy dostarczyć i odebrać sprzęt bezpośrednio pod wskazany adres.

Wynajem odkurzaczy piorących Kraków

Firma Majstersztyk oferuje duży wybór doskonałej jakości odkurzaczy piorących na wynajem. Nasz asortyment obejmuje modele od renomowanego producenta – firmy Karcher. Proponujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego w Krakowie w cenie już od 50 zł za dobę. Poza profesjonalnymi urządzeniami piorącymi dostarczamy również niezawodne odkurzacze przeznaczone do podłóg twardych i wykładzin. Wśród naszych propozycji znajdują się także myjki do powierzchni szklanych wraz z praktycznymi przedłużkami, które pozwalają na łatwe czyszczenie wysoko położonych okien. Nasza wypożyczalnia odkurzaczy piorących w mieście Kraków ma w asortymencie także ozonatory i wentylatory o wysokiej wydajności.

Czytaj więcej

Zapewniamy bardzo korzystne ceny wynajmu oraz szybkie dostarczenie, a następnie odebranie sprzętu bezpośrednio pod wskazanym adresem. Służymy doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia. Gwarantujemy, że wszystkie nasze odkurzacze oraz inne maszyny są w pełni sprawne technicznie, regularnie czyszczone i serwisowane. Wypożyczenie odkurzacza piorącego w naszej firmie to pewność otrzymania sprzętu, który sprosta wszystkim oczekiwaniom. Nasze usługi wynajmu kierujemy do osób prywatnych, firm i instytucji z miasta Kraków i okolicznych miejscowości.

Nowoczesne i skuteczne odkurzacze piorące

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego najlepszej jakości, który skutecznie wyczyści i wypierze dywany, wykładziny i inne powierzchnie w domu lub w firmie. Maszyny sprawdzą się również w przypadku czyszczenia tapicerki w samochodzie. W zależności od rodzaju i mocy urządzenie nadaje się do odkurzania nawet bardzo dużych powierzchni.

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Majstersztyk z Krakowa oferuje sprzęty marki Karcher, które wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością. Dostępne modele charakteryzują się wysoką siłą ssącą, dzięki czemu świetnie radzą sobie nawet z najsilniejszymi zabrudzeniami. Są ponadto wyposażone w potężną moc, która sprawia, że czyszczenie nawet dużych, mocno zabrudzonych obszarów odbywa się sprawnie i efektywnie. Modele wyposażono w dwa zbiorniki o optymalnej pojemności, która sprawia, że nie trzeba często uzupełniać ich wodą, co wpływa na komfort i szybkość pracy. Pierwszy pojemnik jest przeznaczony na czystą wodę, a do drugiego odprowadzana jest brudna ciecz, np. po umyciu wykładziny. Na powierzchnię dywanu maszyna nanosi wodę z detergentem, później tworzy na niej silnie czyszczącą pianę, która łączy się z brudną wodą i wlewa się do zbiornika. Sposób działania urządzenia nie jest więc skomplikowany, ale ta pozorna prostota idzie w parze z doskonałą wydajnością i ponadprzeciętną skutecznością działania.

Wypożyczenie odkurzacza piorącego – dlaczego warto?

Odkurzacze piorące to bardzo funkcjonalne sprzęty, które znajdą zastosowanie w każdym domu, biurze lub innym obiekcie prywatnym bądź firmowym. Zakup najlepszej klasy urządzenia wiąże się z niemałym wydatkiem. Jeśli odkurzacz byłby stosowany bardzo często, np. kilka razy w tygodniu, to można rozważyć zakup sprzętu, ponieważ koszt ten zwróci się we względnie krótkim czasie. Jeśli jednak odkurzacz piorący jest potrzebny znacznie rzadziej, to jego zakup okazuje się całkowicie zbędny. W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie odkurzacza piorącego od renomowanej firmy, takiej jak wypożyczalnia Majstersztyk z Krakowa.

Decydując się na usługi wynajmu w naszej firmie, możesz wybrać odkurzacz lub inny sprzęt najlepiej dopasowany do Twoich wymagań, wielkości mieszkania czy innych aspektów. Sprzęt dowozimy w umówionym terminie pod wskazany adres, a następnie odbieramy go, gdy skończysz z niego korzystać. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Gwarantujemy również bardzo korzystne ceny. Dzięki temu, wydając zaledwie kilkadziesiąt złotych, masz możliwość efektywnego i szybkiego usunięcia niechcianych plam oraz kłopotliwych zapachów z dywanów, wykładziny, mebli tapicerowanych, a nawet tapicerki samochodowej. Nasza wypożyczalnia odkurzaczy piorących oferuje modele, które są bardzo łatwe w obsłudze. Stanowią zatem świetny wybór również dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego rodzaju urządzeń. Warto też podkreślić, że podczas korzystania z dostępnych modeli nie tworzy się bałagan i nie unosi kurz.

Odkurzacze piorące i inne urządzenia czyszczące

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nasza wypożyczalnia odkurzaczy piorących z Krakowa oferuje na wynajem również inne maszyny i akcesoria. Niezawodne odkurzacze przemysłowe, myjki do okien i innych powierzchni szklanych, ozonatory i wentylatory to sprzęty, które pozwolą w krótkim czasie odmienić na lepsze dom, biuro lub inne miejsce.

Dzięki specjalnej konstrukcji praktyczna myjka do powierzchni szklanych zmiękcza i usuwa nawet stare i duże zabrudzenia. Antypoślizgowy, gumowy uchwyt pewnie leży nawet w mokrej dłoni, co przekłada się na komfort pracy. Wykorzystanie praktycznych przedłużek pozwala łatwo wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca.

Nowoczesne ozonatory to z kolei urządzenia służące do generowania ozonu, czyli gazu o silnych właściwościach antyseptycznych i bakteriobójczych. Sprzęt ten stanowi idealny sposób na wyeliminowanie wszelkich mikroorganizmów w pomieszczeniu, dzięki czemu jest szczególnie polecany alergikom. Nadaje się znakomicie do dezynfekcji pomieszczeń, zwłaszcza tych, w których obecność wirusów i bakterii jest wysoce niepożądana.