Majstersztyk posiada w swojej ofercie usługę opieki oraz sprzątania grobów. Nierzadko jesteśmy w sytuacji zmiany miejsca zamieszkania i boli nas pozostawienie miejsc pochówku naszych bliskich bez opieki. Właśnie takim okolicznościom wychodzimy naprzeciw, oferując jednorazową lub abonamentową usługę zadbania o nagrobek oraz teren bezpośrednio do niego przylegający.           Nasi Floryści zadbają o odpowiednie dobranie kwiatów do Państwa oczekiwań. Po każdej wizycie dostajecie Państwo relację z wykonanego zlecenia.

 Oferujemy rozwiązanie abonamentowe oraz jednorazowe.

Spzątanie grobów w Krakowie

Opieka nad grobami Kraków i okolice

Okazanie pamięci oraz szacunku bliskim zmarłym spoczywającym na cmentarzu przejawia się na wiele sposobów. Jednym z nich okazuje się regularna opieka nad grobami krewnych, częste ich odwiedzanie, zapalanie zniczy, dbałość o roślinność posadzoną przy nagrobku, a także utrzymanie nienagannej czystości.

Czytaj więcej

Niestety nie wszyscy mają możliwość, aby często odwiedzać groby swoich bliskich i dbać o nie regularnie. Przyczyn jest wiele. Należą do nich między innymi: zmiana miejsca zamieszkania, praca w innym mieście albo za granicą, a także długotrwała choroba lub niepełnosprawność. Tego typu okoliczności uniemożliwiają regularne sprzątanie grobów w sposób zapewniający ich estetyczny oraz elegancki wygląd.

Dlatego nasza firma działająca na terenie Krakowa, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, proponuje usługi kompleksowego sprzątania nagrobków. O nagrobki zadba wysoko wykwalifikowany zespół doświadczonych profesjonalistów dokładający wszelkich starań, aby wykonane czynności przebiegały w sposób sprawny i szybki.

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie grobów Kraków

W ramach naszych usług oferujemy mycie i czyszczenie nagrobków, polerowanie oraz woskowanie pomników, renowację liter, rzeźb, figur i krzyży znajdujących się na grobach. Proponujemy także pielęgnację roślinności, grabienie liści, usuwanie szkód po wichurach i nawałnicach, zapalanie zniczy, dostarczanie wiązanek oraz stroików ozdobnych, a także inne prace na indywidualne zamówienie klienta.

Podczas sprzątania grobów i czynności konserwujących wykorzystujemy wysokiej jakości specjalistyczne preparaty zawierające wyłącznie pierwszej klasy składniki. Każdy środek myjący lub konserwujący zostaje indywidualnie dopasowany do rodzaju powierzchni płyt tworzących pomnik.

W celu wykonania wysokiej jakości usług na grobie i wokół niego starannie dobieramy sprzęt oraz akcesoria, które wykorzystujemy podczas prac porządkowych. Jeśli chodzi o sprzątanie grobów w Krakowie, to nasza firma świadczy swoje usługi na terenie całego miasta i w okolicznych miejscowościach. W celu zamówienia usługi zapraszamy do kontaktu.

Całoroczna i sezonowa opieka nad grobami Kraków

Osoby, które nie mogą często odwiedzać swoich bliskich na cmentarzu w Krakowie, zapraszamy do skorzystania z długoterminowego abonamentu opieki nad nagrobkami. Czas i zakres czynności zostanie ustalony indywidualnie z każdym klientem. W celu pełnego zaspokojenia Państwa oczekiwań wykonujemy dokumentację z przeprowadzonych prac i wysyłamy do zatwierdzenia. Ściśle współpracujemy z każdym naszym klientem. Dzięki temu jakość wykonywanych usług jest dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb.

Jeśli chodzi o opiekę nad grobami w Krakowie, oferujemy również jednorazową lub sezonową pomoc w zakresie sprzątania nagrobków przed ważnymi uroczystościami okolicznościami, takimi jak: Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wielkanoc, rocznica urodzin lub śmierci osoby zmarłej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych kompleksową oraz profesjonalną opieką nad grobami swoich najbliższych.