Pranie wykładzin, krzeseł, narożników

To jedna z usług, które świadczymy. Pierzemy wykładziny w biurach, mieszkaniach i domach.  Nasze usługi wykonujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Stosowane przez nas środki posiadają wszelkie niezbędne atesty, a także są bezpieczne dla środowiska. Każde nasze zlecenie wykonywane jest z należytą starannością i dbałością. Traktujemy Klienta w taki sam sposób, w jaki sami byśmy chcieli być obsługiwani.

Przykładowe ceny od

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i samodzielnego wyczyszczenia.

Sprzątanie domów Kraków

Profesjonalne usługi dla domu w Krakowie – kiedy warto się na nie zdecydować?

Utrzymanie mieszkania w czystości bardzo często okazuje się wyzwaniem dla osób, które każdego dnia zmagają się z licznymi obowiązkami i którym brakuje czasu lub siły na zadbanie o wygląd wnętrz. Warto przy tym wspomnieć, że na czystość panującą w danym pomieszczeniu wpływa nie tylko regularne ścieranie kurzy czy mycie podłogi, ale również odświeżani takich elementów aranżacji jak wykładziny, dywany, krzesła czy narożniki. Wynika to z faktu, że na tego typu meblach lub dekoracjach bardzo często gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, które ciężko usunąć podczas zwykłych porządków. Z tego powodu w naszej firmie świadczymy usługi dla domu w Krakowie, do których zalicza się między innymi pranie wykładzin, krzeseł oraz narożników, a także umożliwiamy wynajęcie profesjonalnych urządzeń, które zapewniają lepsze efekty gruntownego sprzątania.

Czytaj więcej

Staranne pranie wykładzin i pozbywanie się trudnych do usunięcia zabrudzeń

Nie bez powodu wykładziny bardzo często są uważane za element wystroju wnętrza, w którym zbiera się najwięcej zanieczyszczeń, kurzu czy szkodliwych dla zdrowia roztoczy. Co więcej, ze względu na ich fakturę pranie wykładzin nie należy do najłatwiejszych zadań i niekiedy wymaga skorzystania z profesjonalnych urządzeń pomagających w sprzątaniu. Wówczas niesłabnącą popularnością cieszą się między innymi odkurzacze piorące, które w połączeniu ze skutecznymi środkami czyszczącymi usuwają większość zabrudzeń i sprawiają, że wykładzina prezentuje się jak nowa. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że cena wspomnianych odkurzaczy nie należy do najniższych i często okazuje się nieopłacalnym zakupem dla osób, które będą sporadycznie korzystać z urządzenia.

Nasza firma Majstersztyk oferuje staranne pranie wykładzin w Krakowie, pozwalając szybko pozbyć się kurzu lub trudnych do usunięcia plam, na przykład śladów po kawie. Co więcej, tego typu usługa okazuje się również niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla osób, które mają zwierzęta, ale nie chcą z ich powodu rezygnować z wykładzin lub dywanów. Wówczas profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie umożliwia łatwe zebranie całej sierści i pozbycie się zapachu psa z danego pomieszczenia. Warto przypomnieć, że w Krakowie zapewniamy również możliwość wypożyczenia tego typu urządzeń.

Delikatne i skuteczne pranie krzeseł oraz narożników w Krakowie

Dużą popularnością wśród naszych usług dla domu w Krakowie cieszy się również precyzyjne pranie krzeseł i narożników. Jako że tego typu meble są bardzo często wykorzystywane do codziennego wypoczynku lub do spożywania posiłków przy stole, na ich powierzchni również gromadzi się wiele zanieczyszczeń lub plam, które nie tak łatwo usunąć. Z tego powodu proponowane przez nas pranie narożników w Krakowie polega między innymi na przemyślanym doborze środków chemicznych oraz urządzeń, które nie zniszczą danego materiału. To sprawia, że z naszych usług często korzystają osoby, które chciałyby w skuteczny, ale jednocześnie bezpieczny sposób wyczyścić skórzaną lub welurową kanapę. Ponadto godnym uwagi rozwiązaniem staje się także pranie krzeseł przy użyciu preparatów, które dodatkowo zabezpieczają obicie.