Rynek biurowy rozrasta się w błyskawicznym tempie, nic więc dziwnego, że z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na serwis sprzątający. Przestrzeń biurowa to miejsce, w którym coraz częściej spędzamy znaczną część życia, dlatego tak ważne jest by była czysta i bezpieczna.

Częstotliwość sprzątania oraz zakres prac zostaje ustalony na podstawie indywidualnych wytycznych z naciskiem na osiągnięcie doskonałego efektu. Bowiem zadowolenie klienta oraz zapewnienie porządku to nasze motto.

Chcąc mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona dokładnie i z zachowaniem najwyższych standardów, skontaktuj się z nami!!! Możesz zlecić usługę sprzątania profesjonalnej firmie z wyłącznie wykwalifikowanym personelem.

Sprzątanie firm w Krakowie

Pakiety

Pakiety zadań, które realizujemy są różnorodne i dla łatwiejszego dopasowania oczekiwań zostały zawarte w poniżej zaprezentowanej formie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania powierzchni biurowych. Otaczamy profesjonalną opieką pomieszczenia socjalne, miejsca postojowe, tereny zielone itp. Zakres naszych usług jest bardzo zróżnicowany i poza typowym utrzymaniem czystości obejmuje też m.in. pranie wykładzin, mycie okien, sprzątanie pobudowlane itp.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na każde z mogących pojawić się pytań, a także przygotujemy indywidualną ofertę według przedstawionych nam uprzednio oczekiwań i warunków.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz.

Sprzątanie biura w Krakowie — po czym poznać godną zaufania firmę sprzątającą?

Przedsiębiorcy, którym zależy na szybkim rozwoju działalności, bardzo często przykładają dużą wagę do tego, jak prezentuje się ich biuro. Dzieje się tak, ponieważ wnętrze firmy w wielu przypadkach okazuje się jej wizytówką i wpływa na sposób, w jaki klienci lub partnerzy biznesowi postrzegają danego przedsiębiorcę. Warto jednak wspomnieć, że samodzielne utrzymanie biura w idealnej czystości staje się niemalże niemożliwe bez pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem tego typu przestrzeni. Z tego też powodu w naszej firmie Majstersztyk zapewniamy sprawne i dokładne sprzątanie biura w Krakowie. Dzięki rozbudowanej ofercie godne uwagi rozwiązanie dla siebie znajdą zarówno mniejsze firmy, jak i większe przedsiębiorstwa wynajmujące dużą przestrzeń użytkową.

Czytaj więcej

Skuteczne i opłacalne sprzątanie biura w Krakowie

W przypadku takiej usługi jak sprzątanie biura w Krakowie korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które skracają czas czyszczenia różnych powierzchni, oraz z profesjonalnych środków chemicznych, które nie tylko pozwalają na skuteczne pozbycie się zabrudzeń, ale także zapobiegają przyszłemu gromadzeniu się kurzu. W efekcie wnętrze firmy prezentuje się niezwykle dobrze i świeżo, co nie tylko pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim przekłada się na efektywną pracę zatrudnionych osób. Z tego też powodu profesjonalne sprzątanie biura w Krakowie bardzo często okazuje się inwestycją, która poprawia codzienne warunki pracy.

Proponowane przez naszą firmę sprzątanie biura ogranicza się nie tylko do czyszczenia pomieszczeń, w których pracują zatrudnione osoby, ale obejmuje również takie miejsca jak kuchnia i łazienka. Warto wspomnieć, że regularne czyszczenie i dezynfekowanie tego typu pomieszczeń ma duży wpływ na zdrowie pracowników lub osób przychodzących do biura na spotkanie czy konferencję. Dlatego w przypadku łazienek oraz kuchni korzystamy ze świeżych akcesoriów do mycia i z uznanych płynów, które zabijają bakterie, a także odpowiadają za przyjemny zapach unoszący się w tego typu pomieszczeniach.